| intrebari26 a întrebat:

Salut v-am mai intrebat dar nu prea m-ati lamurit, va zic iar laughing...
O fata are 15 ani iar un baiat are tot 15 ani,fata este virgina,,,ei intretin relatii sexuale, si fata este de acord chiar insista, sa zicem ca fata depune plangere la politie ce poate sa pateasca baiatul...dar daca fata depune plangere peste cateva luni ii mai tarziu poate face politia ceva baiatului sau cum afla cine a "dezvirginato". Multumesc

6 răspunsuri:
| mihay88 a răspuns:

Daca esti fata si vrei sa ii faci asa ceva unui baiat eu zic sa te mai gandesti ca nu obtii nimic. Apoi probele biologice cred ca dupa maxim 48 de ore nu mai sunt concludente deci dupa cateva luni nici atat. Va fi cuvantul fetei impotriva cuvantului baiatului deci in concluzie sanse foarte mici sa se demonstreze ca respectivul a ''dezvirginat-o'', doar daca nu exista vreo proba video sau ceva laughing

| Ekcstsy a răspuns:

DAca ai vrut nu are ce sa-i faca politia. Trebuie sa fie dovezi pentru viol ca sa ii faca ceva lui. Daca a fost de bunavoie si nesilita de nimeni degeaba.

| cristinel87 a răspuns:

Cred ca esti baiat.Asa ca ai pus-o frate.

| Neymar10 a răspuns:

Daca a fost de buna voie aman2 au vrut happy nu pateste nimica te poti duce si la jandarmerie politie unde vrei tu laughing, daca i-a placut fetei laughing

| intrebari26 explică (pentru Neymar10):

Ii place ca o am mare rolling on the floor)))))