| CristalClear a întrebat:

Hai sa jucam adevar sau provocare(de fapt doar provocare)! Il provoc pe primul care raspunde sa zica ceva urat despre un user "popular" de pe site. Voi continuati provocandu-l ceva pe cel care raspunde imediat dupa voi.

12 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Muflă-i o ştoarfă.
Te provoc să-ţi pui www.numisescoală.ro la link-ul pentru blog :)

| Muflă a răspuns:

Lol you really did it XD Ăă. Şşşi provocarea?

| Muflă a răspuns:

Ăăă trebuie' să ţin numele ăsta până duminică, deci nu pot ^^;

| Kazimir a răspuns:

Va provoc sa nu va schimbati chilotii o saptamana de zile!

| Puţifer a răspuns:

Şi dacă nu respect provocarea?

Eu vreau să te provoc pă tine.
Te provoc să faci pă Justin Biberon.

Dacă respecţi provocarea primeşti un vibrator gata ambalat pe care să-l foloseşti cu plăcere.
Ps : Dacă eşti băiat, primeşti BONUS : o păpuşă gomflabilă.

| CristalClear explică:

Mufla,accept,chiar daca-s fata si n-are ce sa scoale.laughing

| CristalClear explică:

Putifer,tu nu mi-ai acceptat provocarea, nici eu n-o accept pe a ta.

| CristalClear explică:

Aaa,da! Mi-am uitat provocarea acasa.Te provoc sa...iti schimbi numele in MuflaTeInjura.

| CristalClear explică:

Hai fii CURajoasa si accepta!

| CristalClear explică:

Ok...no problem! Ai CURajul sa...pui o intrebare in care sa minti ca te retragi de pe site si apoi s-o editezi?tongue

| CookieșiParty a răspuns:

Cap-de-creta,este cap cu niste creta pe acolo p-aici! E doar creta, si comicuri facute de un cap din creta(Cretaker este provocatul...)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma-ta.