| Razvan1_4095 a întrebat:

Vreau niste raspunsuri urgent!
Azi plec la munte sa fac revelionul si stau vreo 3 nopti.Cu prietena mea si mai multe persoane.Cum sa putea sa ma "culc" cu ea?
As vrea niste raspunsuri serioase!
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| tpurotpuro a răspuns:

Buna! Cred ca ai nevoie de sfatul unei fete,si din fericire ma aflu aici laughing Deci, in primul rand trebuie sa te asiguri de doua lucruri, apoi mai vezi tu:1.Sunteti destul de inaintati in aceasta relatie pentru a face acesta pas? 2. Aveti amandoi varsta necesara pentru acest lucru? Deci, acum sa trecem mai departe.Alege-ti o seara,si,poate dupa o cina romantica,un film romantic(sau alte lucruri din astea,crede-ma,noua,fetelor,ne plac lucrurile astea)poti sa incepi sa faci pasul. Daca simti ca e un pic nesigura,intreab-o daca e pregatita, dar daca si ea este sigura si nu are nici o problema, atunci...ma intelegi. Funda?

5 răspunsuri:
| xCarolina a răspuns:

Inainte de toate, aveti amandoi varsta legala necesara si va doriti acest lucru? Apoi, trebuie sa te asiguri ca nu veti fi deranjati de celelalte persoane prezente. Daca ea e decisa sa faca acest pas, pregatesti camera si o chemi apoi.Incearca sa o suprinzi in mod placut si ai grija sa nu se simta constransa.Promite-i ca vei avea grija si ca o iubesti sincer.

| Fragolita a răspuns:

Buna. Daca esti sigur ca si ea vrea acelasi lucru... poti aranja o camera ( pui lumanari.flori...etc ) si seara dupa ce toata lumea merge in camere.va vede-ti de treaba. sper ca te-am ajutat.:*

| bogdy_7709 a răspuns:

Pai logic te duci intr-o camera cu ea o bagi in pat o pupi si ii spui noapte buna

| goejoy a răspuns:

Ii spui ca te-ai saturat de l.a.ba.

| anonimu35 a răspuns:

Ii spui daca vrea si daca a vrut va duceti in sus pe munte si hhssss ok. Noroc mult cu ea!