| Ana_1048 a întrebat:

Vreau niste statusuri care sa atraga atentia unui baiat, si sa fie cat mai simple.

Răspuns Câştigător
| Creolina a răspuns:

Invata fraiere sa pretuiesti adevaratele valori! Nu toate pizdele sunt comori! love struckwinking Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Http://www.121.ro/articole/art3130-lectii-de-flirt.html

il iubesc da prostu nu-si da seama.

It's gonna take a miracle to bring me back,
And you're the one to blame.

To love someone is to see a miracle invisible to others.

Daca norii varsa lacrimi, si iubirea n-a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput.

ma scuzati de deranj... ati primit un mesaj cu un pupic d noapte buna... dupa trecere va rugam sa adormiti si sa visati expeditorul:*

| Liada a răspuns:

"te vreau cu mine."