| TheFuture46 a întrebat:

Salut
Vreau sa invit o prietena in oras, in Bucuresti, si nu stiu cum(face to face nu pot, doar la telefon ori pe facebook) si mai ales unde?, ea este din alt judet, dar vara asta sta in Bucuresti
O cunosc de aproape un an, eu ma gandeam sa o invit in parcul tineretului, sa ne plimbam, sa stam pe deal langa lac si dupa sa mergem sa mancam o prajitura. Dar ar merge si intr-o cafenea mai retrasa asa, dar nu stiu unde in Bucuresti. Ms mult

2 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man daca nu e din buc nu stiu ce vrei sa faci iaca zi pe fb vezi dk vrea sa vina altceva n-am ce sa recomand

| Panzer1945 a răspuns:

Nu-ti mai pune atatea intrebari, ia-ti inima in dinti si invit-o. Legat de loc, de unde stii ca nu vrea la film? Invit-o si lasa lucrurile sa decurga de la sine, o sa te descurci. Succes!