| AndreiLeviux a întrebat:

Salut, vreau sa ma ajutati si daca se poate o fata, imi place o fata de 2 luni aproximativ i-am spus pana la urma asta, mi-a zis ca ii sunt foarte drag da nu crede ca va putea fi o relatie eu am vrut sa renunt in a vorbi cu ea deoarece doream a o uita, aceasta imi scria foarte des si acum de ceva vreme si mai des ma suna mesaje toate cele, ma alinta in toate felurile dragoste iubirice alea alea, oare sa ma placa, sunt derutat.

2 răspunsuri:
| Areea995 a răspuns:

Daca nu e pregatita sa aveti o relatie, nu veti avea. Poate vrea sa fiti dor prieteni buni. Ai observat ce la moda sunt in filme relatiile dintre fete si baietii gay?( nu sugerez nimic) Mie ca fata imi place sa am prieteni baieti, dar fara obligatii big grin

| ღcamyღ a răspuns:

Unele fete isi ascund sentimentele pentru ca le e frica si eu zic sa vorbesti cu ea si sa o intrebi de ce se comporta asa cu tine in primul rand poate se comporta asa cu tine doar ca un prieten dar este posibil sa te si placa dar asta trebuie sa vorbesti cu ea.
Succes!