| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma masturbez pentru prima oara. Am 15 ani si nu stiu cum ar trebui sa fac, cand o frec de unde stiu cand vine sperma, face ceva sunet sau? Se simte cumva cand vine sperma sau? Ca eu tot o frec, o frec si dupa ce se intampla, ca nu stiu cand vine sperma si etc si poate vine atunci cand o frec. As vrea sa stiu de unde stiu cand iese sperma si cam tot despre masturbare cum sa o fac si etc, cum a ejaculez si chestii.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi hai să ne hotărâm: ai 15, 14 sau 13 ani?!?
http//...mple-daca/
http://www.tpu.ro/......a-ca-acea/
În fine, oricum ar fi, o poți face fără grijă. O să știi și când „vine sperma" (momentul acela se cheamă orgasm și vine împreună cu o senzație extremă de plăcere).
Iar „totul" despre asta poți afla la fel de ușor cum ai întrebat aici, folosind google. Sau un s@it xxx.

5 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

"Comparativ cu contactul sexual cu o persoana de sex opus" - hai da-ma dracu', serios? Invatati-ma si pe mine tainele alea, de va iasa asa bine. laughing

| Plato a răspuns:

Ce oficial faci sa para, "prima mea laba". laughing
Mnah, de ce vrei spoilere? Sa stii tu asa inainte ce se intampla...

| Public22 a răspuns:

Baga niște porno, și freacă manganu pana se aude o alarma ca o sirenă de politie. Asta e semnalul de alarma ca o sa ejaculezi.

| MarianM8777 a răspuns:

Ce *** e cu intrebarea asta? Vrei sa spui ca pana la 15 ani nu ti-ai frecat-o niciodata? Eu de pe la 7-8 ani imi faceam laba si aveam un fel de "terminare" cu placere, dar fara sperma.
Ma rog, cred ca doar trolezi pe aici.

| CazanMihai a răspuns:

O sa ai o stare de placere cand vine momentul