| mihaelalogos a întrebat:

Salut vreau sa va zic ceva am avut un prieten pe care l-am iubit foarte mult si el de asemenea am avut o relatie timp de 6 luni.Si deodata ne-am despartit deoarece eu mai mult vorbeam cu prietenul lui si el era gelos. Apoi ne-am despartit el a spus ca din cauza mea.Acum el nu prea vorbeste cu mine numai putin pe internet dar se poarta putin urit cu mine insa eu tot il iubesc si mai tin la el dar el citeodata ma priveste frumos citeodata nu ce sa fac ca eu mai tin la el?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai rabdare.Desi el e ranit in orgoliul lui,poate ca regreta si te vrea inapoi.
Timpul le rezolva pe toate,stai cuminte si asteapta.
Fii buna cu el,nu mai vorbi cu acel prieten al lui ca sa nu mai aiba motive de gelozie, si, cine stie?