| candycane16 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.ma cert prea des cu prietenul din niste lucruri marunte. el este foaaarte gelos si problema este ca si eu sunt foarte geloasa. deseori striga la mine(eu la el nu), ma simt asa de presata in asa momente. eu sunt o fire foarte impulsiva, dar ma stapanesc. Citeodata asa e de dulce cu mine, dar citeodata asa e de insuportabil(el e zodia gemeni). sufar foarte mult deoarece sunt momente cind se poarta foarte urit cu mine, in sens ca-i rece si chiar momentele cind striga la mine de la niste lucruri marunte: ca-l enervez, etc etc.( eu il iubesc foarte mult si el pe mine tot ma iubeste(stiu aceasta ca altfel nu s-ar fi intilnit cu mine, ca inainte folosea domnisoarele, dar acum el prima data se intilneste atit de mult). nici nu stiu ce sa mai fac. vreau totul sa fie bine(

4 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Spui ca inainte folosea domnisoarele. Nu ai de unde sa stii cu cine a umblat. Dar e clar ca nu ii pasa de ele. Insa aici e ceva diferit. El chiar tine la tine si nu vrea sa te piarda. Explica'i ca si tu il iubesti si ca nu ajuta la nimic sa va certati asa aiurea. Ca nu toate fetele sunt la fel. Bafta si aveti grija de voi!

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Gelozia vine de la faptul ca iubesti prea mult si nu vrei sa pierzi acel lucru de aia si el si tu sunteti gelosi tongue

| candycane16 explică:

Visecolorate>>>stiu ca s-a intinit cu multe fete(maxim 1 saptamana).eu il cunosc de mai demult.
pur si simplu ma irita ca striga la mine, din cauza aceasta intotdeauna pling. si e gelos Doamneeeeeee cit de tare.

| Visecolorate a răspuns (pentru candycane16):

Si eu am patit asta.tot asa.o saptamana 2 umbla cu ele. Da la mine e mai lunga povestea. In fine. Spune'i ca te deranjeaza ca tipa la tine. Si incet incet poate va intelege. Bafta!