| Andy300 a întrebat:

Salut, vreau si eu niste idei pentru un cadou mai special pentru iubita mea, imprilinim in curand 1 an de cand suntem impreuna si vreau sa ii fac un cadou mai special, nu chiar foarte romantic, pentru ca nu e genul caruia sa ii placa romantismele tongue...un mic ajutor?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| crysty1067 a răspuns:

Un ursulet maree pufos dar pe alb sau roz.un trandafir..si daca are peste 18 ani si tu ai bugetul mai mare poti sa o duci si la un salon de masaj.Succes

| andru10best a răspuns:

Deci, eu zic sa ii faci un site dedicatie. Nu trebuie sa fie super siropos sau romantic si poti sa il faci pe placul ei. Este usor si reactia va fi super. Poti sa te inspiri aici http://www.surprizewow.com/surprize/website-ul-declaratiei/

| Pufoseniiee a răspuns:

Buna. eu zic sa ii cumperi un trandafir rosu si un medalion!

| Mytsaa a răspuns:

Cred ca un trandafir rosu si o cutie de bomboane o sa o bucure enorm chiar daca e genul de cadou"demodat"happy

| kmidodo a răspuns:

Crezi TU! Ii place ei sa para mai dura si se pare ca la tine a tinut! Orice fata-femeie e romantica prin natura ei.Idee: preseaza intre 2 foi de sugativa3-5 flori (panselute sau altceva)si cateva frunze cu forma draguta. Pune ceva greu deasupra. Dupa 2-3 zile, vezi daca florile sunt presate apoi treci usor peste sugativa cu fierul de calcat pana se elimina din plante toata apa.Lipeste-le frumos aranjate pe un carton sa arate ca un mic tablouas. Du-l la inramat si va avea un cadou unicat facut de manutele celui care o iubeste.