| AlexGeorge21 a întrebat:

Vreau si eu o părere. Imi place mult de o fata, suntem prieteni, vorbesc cu ea, am iesit cu ea. Tin sa ii spun de mult cat de mult o plac dar inca nu am avut curajul. Credeți ca ar fi o idee buna sa ii zic? Pur si simplu nu mai pot tine in mine.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Stii cum se zice, cuvintele poate ajuta, dar faptele fac diferenta.
Du-te si fa-o.

| Emma30555 a răspuns:

Și dacă ii spui ce urmează? Incearca sa ai și inițiativa, poți sa i spui dar sa prinzi mai mult curaj, sa o ți de mana, sa o îmbrățișezi sau sa o saruti, uneori și din fapte îți dai seama ca cineva te place nu doar cuvintele contează