| pisikutza20 a întrebat:

Salut vreau urgent de un eseu cu tema DACA AS FI, AS FI, in loc de puncte trebuie de pus ceva de exemplu invatator sau mai stiu eu dati-mi ideii sau poate ma ajutati,

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă aş fi, aş fi o persoană care nu caută să-şi facă temele pe TPU.
Dacă aş fi, aş fi o persoană care ştie că se scrie "România" şi nu "Rominia".
Dacă aş fi, aş fi o persoană care vrea "idei" şi nu "ideii".
Salut!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Hoţul strigă hoţii!
Quod erat demonstrandum.

| Razvan a răspuns:

De fapt e un el si e interzis sa iti faci temele pe TPU

| Sin a răspuns:

Pisicutzzoo dupa ce ca esti in plop si plopu-n aer (sper ca macar atata intelegi si tu romaneste) mai ai si figuri in cap.
Ia pune tu mana si fa-ti temele singurica. Poate asa o sa mai inveti si tu limba romana.Si poate cu ocazia asta o sa reusesti sa citesti si regulamentul acestui site!
Si alta data ai grija cum te exprimi.
Expresile nesimtite gen "esti proasta, draga" sunt intotdeauna pedepsite, draga.Mai ales cand cel care foloseste o astfel de expresie e cu un nivel mai jos decat cel caruia ii este adresata.Ai inteles? Sau te-am cam pierdut la fraza asta intortogheata?

| pisikutza20 explică:

Stati va rog ca eu nu-s din rominia in primul rind si nu prea ma pricep la vocabularul acesta a vostru,, va rog puteti sa-mi scrie chiar aici nu sa va caut pe email...

| pisikutza20 explică:

Esti proasta draga, nu numai eu fac greseli dar toti fac gresili ca daca nu ai de gind sa scrii nimic atunci cautati de treaba, desteapto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa fiu, este usor si am avut si eu de facut un astfel de eseu... daca vrei til pot da pe al meu.Adauga id asta:o_musca_ratacita97@yahoo.com