| Ionut23022000 a întrebat:

Sunt un copil de 12 ani. Si ca toti copii de varsta mea am incercat sa imi fac,, laba" si mia esit erectia. Dar sperma era transparenta nu era alba, ce inseamna asta?

18 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

O să mori în 19 minute.

- how the f*ck did i get here? -

| TrustStyle a răspuns:

Cancer...=]]]]
wtf, HOW DID I GET HERE?straight face=]

| DoarUnCopil a răspuns:

"ti-a esit erectia"? so cool i wish i could see that. or maybe not xD

| Skeez a răspuns:

WTF
cum adica ca toti copii de 12 ani?
tu nu esti normal?

se pare ca raspunsul ti la da albertuza

| costellodonatz a răspuns:

Odata cu trecerea timpului se va colora rolling on the floor))

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Fara suparare...inseamna ca esti nebun sad

| Ionut23022000 explică (pentru asdfghjhghkjj):

Dc?

| Bogdan1o a răspuns (pentru Ionut23022000):

Nu-i baga pe astia in seama...
ai inceput cam devreme sa te masturbezi, ar fi bine s-o faci rar, odata pe saptamana e suficient, ok?
nu ti-a iesit erectie, cu ai ejaculat
cat despre sperma, e trasparenta pentru ca a fost prima data, cu timpul va fi si la tine alba
daca vrei sa ma intrebi ceva poti sami trimiti mesaj...bafta

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Am spus ca esti nebun(din nou fara suparare) pentru ca nu este normal sa faci asa ceva la varsta ta. ai o viata inainte si vei avea destul timp in viitor de astfel de chestii :S dintr-o astfel de "gluma" poti sa iti distrugi viata sad

| sweeftw a răspuns:

Organismul tau nu e destul de dezvoltat asa ca nu mai da la laba ca un disperat

| alexx123456 a răspuns:

Sperma ta nu e fertila, spermatozoizii sunt albi, mai documenteaza-te si tu

| AlexzMkD a răspuns:

Veziti de carte baiete...eu am aproape 13ani si nu am facut asa zisa,, Laba"

| Bosuletzu_Vostru_Amy_1989 a răspuns:

Ca esti ghay WTF omule zici ca ai 5 ani

| Anucka10 a răspuns:

Ba copile. ai innebunit! Veziti de carte si de scoala, pustiule.nu te gandi de acum.cine stie cine ti-a bagat tam peniile astea-n cap! thoamne!

| Bărbuș_Razvan_1995 a răspuns:

Inseamna ca inca esti ''crud'', si daca mai faci din astea o sa regreti mai in colo pe la 18-19 ani

| Alin_Vaduva_1994 a răspuns:

O sa treca timpul-peste 8-9 ani o sa aiba culoare

| niki1231 a răspuns:

Nu sti sa o freci

| niki1231 a răspuns:

Vino sa vezi cum se face