| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am in jurul ciupercii penisului niste bubite albe. Stie cineva ce ar putea fi sau daca e normal sau nu?

11 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Apă, săpun, gel intim...

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Stai linistit! Toti barbatii au. Ti-au dat raspunsuri negative cei ce inca nu sunt barbati. N-ai nimic.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Salontanul):

Ce ma? Mai spala-te mai baiatule laughing

| Salontanul a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Nu sunt "baiatule" cu tine si nici "ma". Asa sa te adresezi familiei care nu te-a educat. Sa stii ca eu ma spal si seara si dimineata si sunt cam batran sa nu stiu ce vorbesc. Intreaba mai intai un medic si apoi pronunta-te! Nu face pe desteptul ca nu esti. Din contra.

| corbulalbrosu a răspuns:

Da este normal. Se pare ca sunt produse de astuparea canalelor de evacuare ale unora dintre glandele de la nivelul penisului, care produc transpiratie si sebum.

| Emilian65 a răspuns:

Mai Ionut, aceste bubite sunt aparute cumva in urma unui act sexual cu vreo prostituata? Daca este asa, mergi de urgenta a un medic ginecolog sau urolog care-ti vor spune ce sa faci in continuare.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Puteai sa fii mai scarbos de atat? Mergi la medic!

| Lawliet14 a răspuns:

Nu par normale, sugestia mea este sa vizitezi un medic.

| Retw1983 a răspuns:

Folosește o soluție pe bază de iod sau apă oxigenată...si nu uita de apa și săpun!
Succes

| andreiprotovici a răspuns:

Mai spala-te laughing

| Bianca1026 a răspuns:

Poate fi candida, si se ia prin contact sexual neprotejat.