| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. am nevoie de cateva sfaturi din partea cuiva
gen fosta mea are o sora pe nume andreea si aceasta este deja într-o casnicie având 2 copii si numai are mult si baga de tot divort dar dupa ce m-am desparit de fosta mea sora ei mi-a scris si na am dat-o in altele, inca mi-o si trimis 2 poze mai asa si na. si mi-o si explicat ca isi inseala barbatu cu un vecin si na dupa chestiile astea nu am mai vorbit cu ea, dupa ceva timp imi scrie barbatu ei sa nu ii mai scriu sa o las in pace si etc
eu i-am spus adevarul. i am trimis dovezile si i-am zis ce a facut nevasta ei cu mine si ca il inseala cu vecinu gen am trimis screenshot-uri. si dupa na m-am simtit prost ca m-am bagat in casnicia lor si el a fost de traba cu mine a zis sa nu ma supar sau sa ma simt prost ca am avut coloana vertebrală facand chestia asta si etc
dar acum ca stau si ma gandesc. unul eu cred in karma
chestia este ca poate mi se va intampla si mie asa cand voi avea o casnicie? sad

4 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Pe scurt femeia a avut incredere in tine si tu te-ai **** pe tine cand ti-a scris ala. Problema ta in casnicia de care vorbesti nu o sa fie karma, o sa fie absenta coaielor.

| MariannN20 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Eu nu m-am ingrjorat cand mi-o scris ala, plus ca femeia nu ma cunoaște asa de bine încât sa aiba incredere in mine, daca era cum se cade si era loiala nu facea nimic din ce am spus acolo

| Danny28 a răspuns:

N-ai facut nimic gresit. A aflat si bietul om ce scorpie are langa el.

| alexandru3107 a răspuns:

Nu ai facut nimic nepotrivit. I-ai spus sotului adevarul pe care oricum trebuia sa il afle demult. Foarte bine!