| girl001 a întrebat:

Salut amici! Am nevoie de citeva sfaturi din partea voastra.Aseara ma primblam cu prietenele mele in oras, cind la un moment imi suna telefonul.Era prietenul meu care era si el in oras. L-am intrebat daca va trece sa ma vada si el a zis ca nu fiindca se grabeste sa plece acasa.Ma gindeam ca daca zice ca se grabeste inseamna ca intr-adevar are ceva de facut(mentionez el mereu cind imi zicea ca se grabeste acasa, apui acasa se ducea intr-adevar). Peste aproximativ 20 min suna si imi zice ca vrea sa ne intalnim.Toate bune si frumoase pina cind la un moment el imi zice du-te ca prietenele te asteapta si ma impinge.Eu m-am intors si am plecat dar el mereu se uita in urma mea(asa prietenele mi-au zis). De vreo 2 ori a trecut pe linga mine(fiindca eu m-am asezat si am inceput sa pling), el nici o atentie, nici nu s-a apropiat.Am venit acasa si seara tirziu el ma suna sa ies sa vorbeasca cu mine.La inceput am refuzat dar totusi am iesit.Cind m-a vazut a inceput sa-si ceara scuze(ceea ce prima data a facut decind sunt cu el), imi zicea ca singur nu-si dadea seama ce face.Ma ruga sa-l iert si sa uit de tot.Asa se comporta de bine cu mine, si era atit de atent. Spuneti-mi si mie ce a fost cu el de a avut asa comportament(mentionez ca prima oara el asa sa comportat de indiferent cu mine). Oare sa fie ca deja nu ma mai iubeste? fundita:*

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

De abia acum si-a dat seama ca te iubeste.Raspunsu meu e scurt si la obiectbatting eyelashes
P.s.:Nu ma astept la o funda da macar un votpuppy dog eyes.Multumesc:*

8 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

El te-a sunat peste 20 de minute sa va intalniti,si tu te-ai dus cu prietenele tale, el se referea doar voi doi si normal ca s-a suparat chiar a batut apropou' " du-te la prietenele tale ca te asteapta". Cand va intalniti nu te mai du si tu cu toata "satra", du-te singurica.Multa bafta. Funda?

| Noreasontosimle a răspuns:

Pai eu zic, sa l ierti, de data asta cine stie ce s-a intamplat. Poate a vrut sa vada cum ai reactiona, daca te-a vazut plangand, i s-a facut mila, cred ca tine la tine. Daca se va mai intampla ar trebui sa discuti cu el. Dar pana acum e in regula si totusi ar trebui sa ti dea o explicatiebatting eyelashes bafta:*

| euI a răspuns:

Ar trebui sa il intreb ce a fost cu el poate ai fost tude vina

| girl001 explică:

De fapt aseara i-am cerut explicatii imprivinta comportamentului sau si el zicea ca nu-si dadea seama ce face!

| claudia_5508 a răspuns:

Draga mea pe unii baieti trebuie sa-i inveti tu singura ce inseamna respectul pentru o femeie.Nu te lasa umilita de catre nimeni. Ceea ce a facut este foarte urat avand in vedere ca esti prietena lui.nu? Probabil este nehotarat in ceea ce priveste relatia voastra,ba te vrea,ba nu mai vrea. Vorbeste cu el despre asta, fii puternica si nu plange.O sa iti dai seama ca nimeni nu merita lacrimile tale! Stii cum e, cel care le merita nu te va face sa plangi! te pup si astept vesti.

| BoTiK a răspuns:

Buna.In primul rand nu trebuie sa accepti asa ceva din partea lui.lucrurile pe care el le face nu sunt de o persoana indragostita.Trebuie sa ii explici ca una este relatia voastra si una este amicitia dintre tine si prietenele tale.Un om care te iubescte cu adevarat nu te face sa plangi mai ales cand esti cu anumite persoanea pentru a nu te face de ras! Meriti mult mai mult de la un baiat decat ce iti face acum prietenul tau.Niciodata sa nu lasi pe cineva sa se poarte asa cu tine, scuzele nu rezolva cu nimic ceea ce el face.Analizeaza situatii si gandeste-te la tine in primul rand. Pupici:*

| Roxana110824 a răspuns:

Pfai
Da e trist
Vezi daca mai reactioneaza odata asa inseamna ca nu te iubeste
Nu prea a avut motiv sa te impinga
Poate el crede ca ascunzi ceva
Vorbeste cu el si pune`l sa iti explice de ce s`a comportat asa
Si vezi cum reactioneza
Nu stiu daca te-am ajutat
Astept sa vad ce se mai intamplabig grin
Funda te rog puppy dog eyes

| marianm a răspuns:

Faceam si eu asa. Sincer a vrut sa vada daca sufera dupa tine. si sufera.te iubeste cred eu