| paul_5950 a întrebat:

Salutare. Am o problema, cand fac petting cu prietena ma excit foarte tare. Stiu ca singura solutie ar fi sa ma golesc inainte. Insa daca nu stiu ca o sa ajungem sa facem petting, si incepem sa facem, iar eu cand sunt foarte excitat si simt ca nu mai pot tine mult, vi se pare ok sa ii spun la prietena sa stea putin sa merg la baie sa ma golesc, ca apoi sa putem continua pettingul? Sau cum ar trebui sa procedez? Va rog un sfat(vreau si parerea unor fete).

Si tot pentru fete: ce parere ati avea daca prietenul vostru s-ar excita foarte repede cand ar fi cu voi si ati face petting de exemplu? adica daca ar trebui sa se goleasca inainte ca sa poata tine mai mult pettingul sa va provoace si voua placere, ati vedea asta ca pe un lucru bun pentru ca reusiti sa-l excitati asa, sau l-ati vedea ca pe un baiat "slab" si nu v-ar place ca el "se termina" asa repede?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu zic sa iei un prosop pe care il pui oricum la spalat si o lasi pe ea sa-si faca de cap cu membrul tau pana vine momentul, apoi te golesti in prosop. Si masina de spalat rezolva apoi problema prosopului.

| Foca a răspuns:

Salut. Paule uite ce zic eu, mai bine las-o pe ea sa te termine, sa te masturbeze ea, ca presupun ca si faci acelasi lucru cu ea. Si nu este nici o problema ca te excitit foarte tare, asa suntem noi astia tineri. Este ceva normal.
SUcces.
Ciaohappy