| anonimus11269 a întrebat:

Salutare. Am si eu nevoie de cateva sfaturi. Iubita mea imi tot spune sa ii zic ceva frumos, sa se simta bine, iubita dar nu mai stiu ce sa-i zic pentru ca i-am zis tot ce am stiut, daca stiti si voi cate ceva sa imi apuneti, Dau funda, mersi happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Descrie-i,pur si simplu,ce simti cand o vezi,cum astepti sa va intalniti,ce iti imaginezi ca se va intampla,toate emotiile pe care ti le provoaca atunci cand te priveste,cand te atinge,cand iti zambeste,nu e nevoie sa fii poet ca sa faci toate astea.
Cu cuvinte simple,care exprima exact ceea ce simti tu,o vei multumi,te asigur.
Probabil are o viziune ceva mai romantica asupra ideii de iubire si doreste sa o concretizeze,auzindu-te declarandu-i mereu si in orice fel iubirea pe care o simti pentru ea...
Pentru ca poti sa declari iubire si doar cu o singura privire, cu un gest mic care sa insemne enorm si fara nici o vorba!
Foloseste cuvintele si gesturile tale, fii tu mereu, in felul asta nimeni, niciodata nu te va putea copia si-i vei ramane in amintire absolut unic!

4 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai spune-i doar ce simti nu trebuie sa fie ceva nou, trebuie sa fie doar ce simti mult succes

| Sephyroth a răspuns:

Fa-i o felatie, atunci se va simti iubita!

| RaDuk a răspuns:

Spune-i tot ce simti cu adevarat. Daca chiar o iubesti, giugiuleste-o tot timpu, sarut-o, imbratiseaz-o, fai glumite pe seama ei (chiar daca o sa para ca se suapara, in sufletul ei e bucuroasa)

| 3udoareu a răspuns:

Spune-i ce simti..atunci cand iubesti o vezi ca pe o stea de pe cer...citeste-i vorbe din inima dar repet DOAR daca o iubesti poti gasi cuvinte frumoase din suflet daca nu o iubesti spune-i ca e frumoasa ca ii sta bine parul, sau fa-i complimente ca e harnica atunci cand iti zice ca a facut curat etc, chestii marunte. nu baga poezii ca se prinde ca e actorie