| Alextusent a întrebat:

Am o iubita si nu prea stiu cum sa o fac sa se simta cat mai bine.Imi puteti spune niste sfaturi sau ce le place fetelor la un baiat sau la ori ce alt ceva?

7 răspunsuri:
| Mysteryossa a răspuns:

Cred ca oricarei fete ii place sa fie iubita,alintata,rasfatata,iubitul ei sa o respecte si sa nu fie tot tp serios,ca o stana de piatra.mie cel putin imi place de iubitul meu pentru ca avem momente in care ne jucam,radem, ne uitam impreuna la desene aminate(suntem majori de mult) dar imi mia place la el si faptul ca stie sa se faca respectat si are mereu ultimu cuvant, si ma protejeaza... orice fata are nevoie de protectie.

| ExpertInLove a răspuns:

Fetelor le place baietii amuzanti si sa li se dea atentie si nu uita sa fii natural(tot timpu;-) ) succes!

| ExpertInLove a răspuns:

Scuze le plac baietii amuzanti

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Pentru inceput, e foarte bine ca te preocupa starea ei si vrei sa o faci cat mai fericita! FELICITARI! Acum revenind, nu pot spune decat ca nu trebuie sa "iti faci tema de acasa", sunt sigura ca daca te vei purta cum simti tu, va aprecia mai mult. Unei fete ii place ca un baiat sa o faca sa rada. Deci.cum stai cu simtul umorului?tongue

| unknown17 a răspuns:

Mie imi place sa fiu alintata, rasfatata, mangaiata dar imi place si ca iubitul meu sa aiba oarecum un cuvant de spus asupra mea fiindca asa ma simt eu mai protejata

| Alextusent explică:

Vreau sa stiu si ce fel de lucruri prefer fetele.

| mixaellah a răspuns:

Pai fiecare cu gusturile sale.Mie deexemplu imi plac baietii care au o vestimentatie buna, care umbla incaltati in astfel de ghete:http://www.google.com/......tp?/imgres
Deasemenea unor fete le plac baietii romantici,sau care se poarta foarte frumos cu cei din jur (ex:in ruta ofera locul unei batrine, sau ceva de genu asta).In locul tau as afla de cine i-a placut inaintea ta si as vedea cum se purta acel baiat, cum sa imbraca.
Sper ca ti-am fost de ajutor.