| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema ca sa zic asa. vine cam asa : Vorbesc cu o fata de cateva luni, pana acum am avut glume intre noi faceam misto unu de altu gen. Dar de 2 saptamani cred, am inceput sa fim mai seriosi, si acum 2 zile i-am spus ca am inceput sa tin putin la ea adica ca imi place putin de ea. Ea a avut o reactie gen " :O " nu se astepta la asta. Mentionez ca a fost in unele faze "geloasa" si inainte sa-i spun asta, si mai e ceva ea ma baga pe mine in seama pe mess prima... nu eu, eu foarte rar. Acum intrebarea e, sa o intreb daca simte ceva pentru mine si daca vrea sa fie cu mine sau mai astept?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Mai asteapta pana o pierzi.

1 răspuns:
| EUBMV89 a răspuns:

Intreab-o, dar mai intai demostreaza-i tu ca intr-adevar simti ceva pentru ea si ca inseamna mult pentru tine.