| zeitacriss22 a întrebat:

Unui baiat ii place de mine si a si zis ca ma place.am vorbit cu el pe mess dar dupa 2 saptamani a inceput sa se comporte foarte ciudat.adica nu ma baga in seama, se uita la mine ca si cum i-asi fi facut ceva.nu mai inteleg.adevarul e ca am vorbit putin pe mess cu el despre(asa zisa relatie)cum zice el(eu nu asi zice chiar asa), si i-am spus ca nu sunt pregatita si ca nu este pe placul meu.am uitat sa mentionez ca era cel mai bun prieten al fratelui meu si fratele meu i-a dat mess-ul meu.adica eu nu am fost de acord cu el.invatam la aceeasi scoala, la acelasi etaj si am fost la el in clasa si am vrut sa ii explic de ce am fost de acord sa vorbesc cu el pe mess. el spune ca i-am dat sperante.fratele meu i-a zis ca nu mai vreau "sa fiu cu el".

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca iti place,spune-i fratelui tau sa lamureasca lucrurile!
Daca nu-l placi,tot fratelui tau spune-i ca nu te simti bine sa te priveasca amicul lui ca pe un criminal in serie!
El te-a incurcat, sa te descurce acum.
Si, alta data sa nu se mai amestece!

| Celalalt a răspuns:

Pai tu ai gresit cand i-ai zis ca nu esti pregatita tongue eu daca vb cu o fata si vad ca ma respinge sau nu e interesata de ce vb n-are rost so o lungim the next one asa ca baiatul sa simtit naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta sa te feresti de genul asta de baieti. Filozofia lor e totul sau nimic si pun botul la orice maruntis.