| anonim_4396 a întrebat:

Salutarehappy Am vazut mai de mult un film romantic in care baiatul se indragosteste de o fata bolnava de cancer cred si ii cumpara el un telescop se uitam ei la stele si se iubesc acolo, dar pana la urma se produce inevitabilul si ea moaresad
Aveti idee cum se numeste filmul?

11 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

A walk to remember se numeste.Si avea leucemie, nu cancer!

| Cioby_Cioby_1966 a răspuns (pentru I'mPerfect(a)!):

Filmul se numește Love Story

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

A walk to remember. Şi parcă era bolnavă de leucemie, nu de cancer.

| theodoraafi a răspuns:

A walk to remember

| theodoraafi a răspuns:

Este filmul meu preferat:X

| Crs a răspuns:

A walk to remember :X:X
Este si carte. am citit-o. este foarte frumoasa si cartea si filmul love struck

| myha a răspuns:

Cum au spus si ceilalti:d. A walk to rememberlove struck chiar ca to rememberlove struck

| M@dy a răspuns:

A walk to remember... ador filmu :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si telescopu` i l-a facut elhee hee Nu i l-a cumparat :d

| teenager a răspuns:

A walk to remembertongue