| Andraduta2003 a întrebat:

Buna!
Am vazut un film si nu mai stiu cum se numeste. Era o fata bolnava de cancer parca si baiatul era 'nevoit' sa stea cu ea. Baiatul avea doi prieteni si faceau filmulete. Si fata si baiatul au devenit prieteni foarte buni. Baiatul ii face un film special ei, insa ea ajunge la spital si in timpul comei vede filmul si pana la urma moare.
Nu stiu daca ati inteles ceva, dar daca aveti vreo idee, va rog mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Me and Earl and the Dying Girl (2015)
http://www.cinemagia.ro/filme/me-and-earl-and-the-dying-girl-594775/