| Iulikutzaa a întrebat:

Salutare...aseara am facut dragoste cu prietenul meu dupa 2 luni, problema e ca el m-a penetrat odata apoi s-a terminat foarte repede. Ne-am oprit 10 minute apoi am inceput iarasi fara sa se spale sau sa urineze, se poate sa raman insarcinata din moment ce am asteptat atat de putin? Peste cate zile voi putea face testul de sarcina si de ce s-a terminat asa repede dupa cateva secunde?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Faptul ca a ejaculat prea repede se datoreaza perioadei de abstinenta.Te dorea prea mult si nu a mai putut sa tina.dar asta nu inseaman ca are o problema -cu timpu o sa isi revina dar depinde.Cred ca daca a baga-to in vagin dupa 10 minute Sansele sunt scazute dar nu chiar nule.Era recomandat sa iei o Escapelle!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca v ati protejat atunci nu e nicio problema, atfel sanse foarte mari.

| RAY a răspuns:

Daca a ejaculat in ine si erai in perioada fertila si sa fecundat ovulul esti gravida daca nu, nu esti, daca era protejat nu esti

| neutrino a răspuns:

Poti face dragoste ca si iepurele, numai ca, spre deosebire de el, sexul trebuie facut mereu protejat.

| Emilian65 a răspuns:

S-a terminat repede pentru ca a fost prea excitat. Iar daca ati facut repede al doilea numar fara nici un fel de protectie este posibil sa fi ramas insarcinata.