| Pths89 a întrebat:

Salutare,

Ce parare aveți despre bărbații care au fetish cu dresuri, sa le poarte (pe ascuns), sa aibă fetișuri cu femei care poarta dresuri nud...etc

Răspuns Câştigător
| wahaha a răspuns:

LOL, fetish-ul este ok in compararea cu altele...

| Pths89 explică (pentru wahaha):

Apreciez orice minte deschisa în detrimentul oricărei atitudini inflexibile care are rădăcina în lipsa informațiilorwinking

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se ascunde o fata acolo în interiorul lor

| Pths89 explică (pentru RAY):

Posibil, sau o placere foarte mare vis-à-vis de cum un dres pune în valoare latura sexualității unei persoane. Cred ca este legata și de cantitatea de libidou din fiecare individ. Mai mult, colanții de sport pentru bărbați nu-s cu mult diferiți de un dres adresat în general femeilor?

| Violleta2022 a răspuns:

Astea-s boli mentale, dereglari de personalitate samd.
Merci, dar nu ma interseaza asamenea persoane instabile mental.

| Pths89 explică (pentru Violleta2022):

Ai putea sa argumentezi ceea ce cu info ale unor specialiști? Ești pe arătură si ți-ar prinde bine sa dai o tura prin istorie... dupa? tău cerceii sunt destinați exclusiv femeilor, tot ceea ce este acru conține vitamina c, șirul exemplelor ar putea continua.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Pths89):

Da o tura pe la psihiatrie si te lamuresc ei acolo!

| helpforyou a răspuns:

Fiecare cu fetish-ul lui.
Ce ti se pare in neregula la acest fetish?

| Pths89 explică (pentru helpforyou):

Nu îmi pare absolut nimic în neregula, eu îl am și ma bucur de el cât de mult pot?

| helpforyou a răspuns (pentru Pths89):

Super. Ma bucur ca il ai.

| just4ubr2015 a răspuns:

Sunt bolnavi psihici trebuie internati la nebuni

| OmBanal33 a răspuns:

Fiecare cu placerea lui, nimeni nu este in masura sa judece pe nimeni.

| alingoia a răspuns:

Ma bucur ca ai acest fetish. si eu il am. ador dresurile. si sa le port, dar sa si le vad pe alte femei. e cel mai fain fetish.