| Andrei12345 a întrebat:

Salutare,

De 3 zile am iesit cu o fata, am vb pe fb, suntem colegi de liceu dar nu ne-am mai intalnit pana acum. La prima intalnire ne-am plimbat putin si a decurs bine, iar la a2a m-a sarutat direct dupa ce am stat putin. Eu merg pe 19 ani, ea are 15 si n-am mai avut pana acum relatii cu fete mai mici ca mine, decat la fel ca mine sau mai mari. Ce sa cred despre ea? Nu are un aspect fizic de manechin cum e acum la moda, dar imi place ca e distractiva, am ras o gramada cu ea vorbeste si mult, daca era ca mine mai tacuta ne uitam unul la altul... Voi ce sfaturi imi dati? cum sa ma comport cu ea? n-am mai avut pana acum relatii cu fete asa mici big grin

Răspuns Câştigător
| 7639781254 a răspuns:

Pai daca zici ca ea e dezghetata, nu stiu de ce iti faci asa multe probleme. O sa aveti o relatie frumoasa. Ce daca te-a sarutat de la a doua intalnire? Inseamna ca e indrazneata...mai ales ca s-a implicat intr-o relatie cu un tip cu 4 ani mai mare decat ea.

2 răspunsuri:
| Alexa920 a răspuns:

Nu stiu. adica sti si tu cum se zice dragostea nu are varsta, gandeste-te bine. daca, chiar vrei sa ai o relatie cu ea, dicuta impreuna cu ea aceasta problema petru ca si la ea poate ca e in acesi situatie. tu ai 19 ea 15winking

| symonna4u a răspuns:

Pai daca relatia ta cu fata respectiva decurge bine cred ca ar trebui sa o tii langa tine..sa fii si tu mai comunicativ, glumet, sa ii arati ca iti place comportamentul ei, iti place ca este glumeata..etc..asa ca tine-o langa tine frate pentru ca varsta nu conteaza!