| cristi2415151 a întrebat:

Salutare, dupa 3 luni de sala acu 1 luna mi-au aparut vergeturi pe spate, pana azi sau facut ingrozitor de 3 ori mai multe, si azi am observat, ca mi-au aparut vergeturi si pe bratul stang zona bicepsului, arata foarte urat, care este problema, cum scap, dc apar?sad
(scuze de categorie)

4 răspunsuri:
| RANGE a răspuns:

Te ai ingrasat

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Apar atunci cand te ingrasi sau slabestodata ori atunci cand cresti de odata etc. La tine cel mai probabil a fost ca ai slabit si tiai facut muschi big grin.Stai linistit este o crema care fac vergeturile sa dispara sau in cel mai rau caz sa fie de culoarea pielii happy.

| cristi2415151 explică:

Ciudat,cand m-am apucat de sala aveam 70kg acu am 79, atunci aveam burta acu am 4 patratelerolling on the floordeocamdatalaughing

| cici997 a răspuns:

Cumpara un relax&tone este 50 lei prin magazine face mununi