| Li200La a întrebat:

Dintotdeauna pe brațul stâng sus am avut multe bubițe (ca un fel de iritație). Astăzi de dimineață insa am observat că a început să mi se învinețească brațul. Credeți că e ceva grav? În urmă cu câteva luni mi am făcut analizele și nu mi-a apărut nimic neinregula.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| 7Cristian7 a răspuns:

Du-te la un control ca poate sa ai ceva la sange

| Ghimbasanu a răspuns:

Salut... Prima data pune spirt pe bube si pe locul unde este invinetit la interval de 2 ore. Fa asa pana deseara cand te culci dupa care vezi daca maine e mai bine. In caz contrar cauta pe net sa vezi ce inseamna sau consulta un medic. Totusi nu cred ca este ceva grav. KEEP CALM:-)