| FilipEmanuel a întrebat:

Salutare!
Imi place de o colega, numai ca eu nu am mai avut prietena si nu stiu cum sa ii spun ca imi place de ea, sau cum sa ma combin cu ea...
Sunt convins ca as avea sanse cu ea, numai ca mi-e rusine si sa vorbesc cu ea fata in fata laughing)

Aveti ceva sfaturi?

4 răspunsuri:
| entzückendesKätzchen a răspuns:

Uite in primul rand nu te "combini" cu o fata, ci te indragostesti de ea. Incearca sa-ti stapanesti emotiile cand esti in preajma ei si vrei sa o abordezi, gandindu-te la faptul ca trebuie sa profiti de orice moment, sa nu irosesti clipa ca... poate ai sa regreti. Succeswinking

| neutrino a răspuns:

Esti prea sigur de reusitele tale in legatura cu aceasta fata, in fata careia nu esti inca in stare sa o inviti la banalul suc.

| Danysan a răspuns:

Trimite-i un mail cu o declaratie la crimogen sau in stilu vechi.Mai de dimineata daca stii unde sta -Pune-i la poarta sau la usa un buchet de Trandafiri cu un biletel -asta poti sa o faci si in clasa-dar e mai greu laughing)).Nu rade dar asa nu ai spui in fata :-p!

| ThePeach a răspuns:

Ii poti face niste cadouri daca nu stii ce ii place intreabale pe prietenele ei dar nu te da de gol..sau plimbate cu ea. *.^