| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult o fata, este colega cu mine dar cand vreau sa vorbesc cu ea nu stiu ce sa ii spun... Puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| NeverTooLateee a răspuns:

Parerea mea e sa te duci la ea cand iesiti de la scoala. sau sa o inviti si tu in parc dupa sc. :p laughing faci cum vrei tongue

funda? love struck

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Buna ce faci, cum o duci draga? si intrebari de genul asta relationate.

Răspuns utilizator avertizat
| DBlack a răspuns:

Cel mai simplu este sa-i ceri frumos ID-u de YM! si nu poti spune ca nu are YM! ca in ziua de azi mai tot omul are asa ceva, si vorbesti frumos cu ea p messhee hee si totul vine de la sine big grin

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Pai...daca tie iti place si nu poti vb cu ea roaga un prieten sau o prietena sa vb in locul tau sau daca nu, ia-ti inima in dinti si spune-i printr-un biletel ca o placi sau fata in fata dar chestia cu prietenul sau o prietena tine mereuwinking. Crede-ma am trecut si eu prin astawinkingfundita plzzzz:*