| MRNoName112 a întrebat:

as vrea sa va cer si voua un sfat sper ca ma puteti ajuta. Sunt clasa a 11-a si de la inceputul scolii a venit o colega noua de care imi place foarte mult dar nu stiu cum sa-i spun asta pentru ca imi este rusine. Adica vorbesc cu ea, e sociabila doar ca imi e teama sa ii spun ca o plac pentru ca nu stiu daca ea simte la fel.e genul care asteapta sa fie bagata in seama e foarte frumoasa si cuminte. doar ca nu stiu daca as putea avea sanse cu ea, ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| DianaIsHere123 a răspuns:

Doamne, nu o/îl asculta pe MafiaPeViaţa. Mie mi se pare foarte aiurea ca un băiat să mă întrebe pe un site de socializare dacă vreau să fiu cu el. Şi cel mai aiurea e că asta fac cam toţi.
Fă şi tu ceva mai special, gen invit-o în oraş, sau pur şi simplu du-te la ea şi spune-i că o placi.

| MRNoName112 explică (pentru DianaIsHere123):

Imi este frica, ca o sa ma fac de rusine... daca ea nu simte nimic pentru mine

| DianaIsHere123 a răspuns (pentru MRNoName112):

Şi ce dacă nu simte nimic pentru tine? Crede-mă, te vei simţi mult mai bine după ce îi vei spune ce simţi pentru ea.

3 răspunsuri:
| MafiaPeViata a răspuns:

O poza cu tine si ea?(nu ma int daca nu dai)
1. Cerei Fb si spune-i asa
2. Cerei Id Y! M si spune-i