| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Intrebare pentru fete: cat de des purtati sutien? Care ar fi avantajele si dezavantajele purtarii lui? mersi

9 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Doar ziua port, noaptea nu.

| gheorghita a răspuns:

Eu il port doar cand merg la scoala sau in oras. avantaje : ca ti le ridica si iti face un decolteu frumos dezavantaje : hmm se zice ca ti se lasa sanii de la sutien dar eu nu sunt de parerea asta happy

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Pai nu port decat cand sunt la scoala sau ies in oras, dezavantajele sunt ca dupa ceva ani ti se lasa sanii tongue recomandabila ar fi acasa o bustieratongue

| Katherine † Pierce a răspuns:

Pey.Eu port la scoala sau daca sunt afara. Dar in casa mai rar...happy Ji un avantaj ar fi ca iti face un decolteu dragut smugwinking

| alejinxique a răspuns:

Port sutien ziua. Nu pot fara el. Ma simt fara el ca si cum nu as avea chilotilaughing noaptea il dau jos. Incearca sutiene comode, marimea potrivita si pe care sa le simti cat mai putin.

| perla a răspuns:

Eu il port ziua, noaptea imi dau,, hamu,, jos cum zice sotu! si am vreo 15 ani ca-l port si intr-adevar ti le tine sus.

| xandra_3994 a răspuns:

Eu port toata ziua, bine in afara de cand dorm pentru ca ma deranjeaza iar avantajul este ala ca nu ti se lasa sanii in joswinking

| alexaalexandra a răspuns:

Nu prea port sutien decat foarte rar
in general bustieratongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja vi se lasa sanii?
scuzati`mi curiozitatea big grin