| Ambiall a întrebat:

Intrebare in special pentru fete: Voi mai purtati sutien in 2018? Daca nu, cu ce il inlocuiti?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Da port.
Sunt destul de dezvoltata si nu imi este comod sa merg fara.
Daca vrei sa inlocuiesti sutienul incarca o bustiera.

| Ambiall explică (pentru Freya1):

Nu intreb ineaparat pentru mine dar am vazut ca sunt multe fete care nu mai poarta.

| Freya1 a răspuns (pentru Ambiall):

Eu port pentru ca e nasol mai ales daca esti destul de dezvoltata sa nu ai nimic.Se vad sfarcurile se prea balangane laughing se inhoalba lumea...

| SilentRain a răspuns:

Nu,in 2018 purtam folie de aluminiu

| MihaiNicu23 a răspuns:

Uraaaa! Toti barbatii vor fi fericiti daca femeile nu mai poarta sutien si vor purta folie de aluminiu. laughing

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Da, se poarta destul de des sutienul.