| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
Baieti sa zicem ca sunteti in pat cu o fata si la inceputul actului sexual nu va simtiti in largul vostru si sunteti un pic timizi.
Fata vazand stangacia voastra se enerveaza si va spune:
,, Daca nu ma f.i bine de tot te bat!".laughing)
Ce reactie ati avea in aceasta situatie?
Ati fi incurajati sau descurajati?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

"bine de tot"? rolling on the floor Adica, footai de-ala cu strigaturi?! rolling on the floor
Hmm, ce sa zic, m-as duce repede pana la farmacie ca sa iau o pastiluta de-aia albastra, just in case...nu de alta, dar mie mi-e frica de bataie. laughing

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș fi încurajat.

| dullcat a răspuns:

Ai luat locul lui Verginica, cu astfel de intrebari?

| LordCristobal explică (pentru dullcat):

Nu,Verginica e unic si inegalabil pe TPU, nu ii poate lua locul nimeni.
Eh, in seara asta aveam chef sa fac niste glume si TPU era locul cel mai potrivit.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru LordCristobal):

Multumesc frate, respect

| dullcat a răspuns (pentru LordCristobal):

Nu, nu este locul cel mai potrivit.Macar alege categoria trivia/amuzant data viitoare.

| anonimg a răspuns:

Relațiile sexuale trebuie să aibă loc doar în cadrul căsătoriei. Orice altceva nu va fi binecuvântat de Dumnezeu.

| sierra1 a răspuns (pentru anonimg):

și dacă-s ne-binecuvântate ce are?

| Hyperion7 a răspuns (pentru sierra1):

Se ajung la sarcini nedorite, avorturi etc etc

| anonimg a răspuns (pentru sierra1):

Înseamnă toate lipsurile și toate problemele posibile și imposibile. Adică suferință în toate aspectele: trup și suflet. Și fără Dumnezeu, oameni nu doar că nu sunt fericiți, ci se condamnă singuri să-și ducă problemele fără ajutor divin.

| sierra1 a răspuns (pentru Hyperion7):

Cam ingustă viziunea

| Hyperion7 a răspuns (pentru sierra1):

O fi ea îngustă, dar situațiile de gen sunt frecvente.
Vezi in aceasta categoriebig grin

| VoidEternal a răspuns:

laughing) As rade. Și aș lua-o de nevastă.

| FindMyName a răspuns:

Dacă e timid, sa nu mai facă până prinde puțin putere.
Sexul nu e o joacă!