| Hellene08 a întrebat:

O intrebare pentru baieti. De ce va plac fetele cu sanii mari? Ce avantaje aveti?

Răspuns Câştigător
| andrei2011_7996 a răspuns:

Mie imi plac fetele cu sani mai potriviti nici prea mari nici prea mici
dai funda?:X

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu trebuie sa fie mari. Trebuie sa fie normali.

| MajorAsshole a răspuns:

Nu imi plac fetele cu sanii mari. Imi plac fetele.

Răspuns utilizator avertizat
| R3sPeCt a răspuns:

Iese un futai misto intre tate, eu pui la una intre tate si apoi o ia drept in gura! oricum mie nu imi plac, dar acest lucru spun prieteni mei cand vine vorba de o --laptareasa--! salutari

Răspuns utilizator avertizat
| DAHAKA31 a răspuns:

Avem po ce pune mana

| Hellene08 explică:

Ba da, ii amhappy dar doar am intrebat asa din curiozitatewinking

| Danut4 a răspuns:

Aantajul este ca atunci cand esti in tren sau masina cand ti-e somn si n-ai perna poti sa-ti pui capul pe sanii ei rolling on the floor