| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si acum m-am indragostit prima oarabig grinAcum sunt cu acel baiat. Ce ar trebui sa fac? Cum sa ma comport? Cum i-as putea demonstra cel mai bine ca il iubesclove struckbig grin?

Răspuns Câştigător
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Buna Teodora, Din fericire si din nefericirea incearca sa petreci cat mai mult timp cu el si incearca sa creati amintiri impreuna, gandeste-te iesiti undeva numai voi doi nu neaparat in agitatia orasului undeva mai linistit, cum ai putea sa i demonstrezi? Surprindel cu ceva neasteptat si ceva ca sa i mearga direct la inima, succes.

4 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Acuma Toate fetele (nu chiar toate) gandesc asa " cum sa ii dovedesc? :-ss ok hai fac sex cu el si gata "

OK faci dar ce va dovedi asta?
nimic
eu zic sa petreci mult timp cu el sa iti vada fericirea care o ai pe fata cand esti cu el afara etc. si o sa inteleaga

nu iti recomand sex-ul ca dovada nu oricine meritawinking

| hehehe a răspuns:

Buna. gandeste'te ca ceea ce simti tu la 14 ani nu este decat o dragoste trecatoare. cel mai bun mod in care ii poti demonstra totusi atractia asta imensa este sa il alinti, spre exemplu, sa vada ca mereu vrei sa ii fi alaturi, si apoi, nu uita sa ii reamintesti ca il iubesti si prin vorbe, nu doar fapte, pentru ca nu sunt multi care inteleg limbajul corpului big grin. Dar in primul rand, daca are vreo problema, ajuta'l cu ce poti. cu sfaturi, daca e suparat, inveseleste'l. big grin
Hai, mult succes!

emmy.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

♥∂เxყ♥ din greseli invatam, consider ca trebuie sa parcurgem deceptiile! mai devreme sau mai tarziu tot o sa ne lovim de cineva care ne lasa balta cand iubim lumea mai mult, asa ca merita sa ne indragostim daca nu am fi niste animale fara sentimente fata de nimic.

| ♥∂เxყ♥ a răspuns:

Un sfat, incearca sa nu incepi sa tii foarte mult la el, nu iti recomand, se poate termina urat.happy