| SadSmiles a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport sau ce ar trebui sa fac la prima intalnire cu un baiat pe care l-am vazut la scoala si cu care am vorbit doar pe messinger?

4 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Pai fii cat mai naturala, fii tu.
Comporta-te obisnuit, cum esti tu de obicei, nu incearca sa fii falsa doar pentru a creste in ochii lui, pur si simplu, lasa-te dusa de val, fara nicio constrangere.
Iar de facut ceva, el este cel catre trebuie sa ia initiativa, tu doar te lasi condusa de el.
Bafta!

| ChalkOutline a răspuns:

Fii tu insati...

| NuStiuDeCe a răspuns:

Nu te intalnesti cu baieti de pe messenger, pentru ca patesti la fel ca domnisoara din avataru meu

| Alexandra0797 a răspuns:

Te porti normal fii tu insati nu e greu