| anamaria199814 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu un baiat pentru ca el sa ma placa? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Julliette a răspuns:

Depinde cum e acel baiat... Daca de exemplu nu e gen romantic si sa respecte fetele nu prea cred ca ar trebui sa te comporti la fel...
De obicei uni baieti nu apreciaza faptul ca tu te comporti frumos cu ei si tii la ei, de fapt chiar cred ca nu esti genul lor si incep sa profite de "slabiciunea" ta, sa zic asa.Deci mai intai incearca sa-l cunosti mai bine si sa iti dai seama ce fel de persoana este si mai apoi ati putea deveni buni prieteni si cu timpul iubititongue:*:* Succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distreaza-l, incearca sa fii genul lui. Te va considera ca o prietena apropiata, si incet incet lucrurile vor avansa(de la amici la iubiti)

| AdrianaRoșu a răspuns:

1.afla mai multe despre el[dar ai grija sa nu atragi atenitia]
2. daca aveti prieteni comuni incearca sa comunici mai mult cu ei pentru a te apropria si de baiatul respectiv;
3. dupa ce ai aflat destule despre el si va'ti intalnit toti[gasca de prt], poti sa vb si cu el dar mare grija la cum vb.
4.incearca sa te apropri mai mult de el[dar sa nu il sufoci! pentru ca at te asigur ca nu te va mai placewinking]
5. puteti sa va intalniti in gasca, apoi puteti sa mai fiti doar voi 2 si un cuplu[sau doar inca 2 prt] incerca sa atragi atentia dar nu f mult, fi amuzanta!
6. dupa toate astea el o sa inceapa sa te observe si poate iti va da intalnire doar voi 2[asta desigur dupa ceva timp...], at vei putea glumi cu el [dar mare grija la glumele pe care le fcwinking] si sa nu uiti ca e doar o intalnire ca intre amiciwinking poate va urma dupa ceva timp si o intalnire ca intre iubitiwinking...

| doinis a răspuns:

Salut. eu iti spun doar un singur lucru: sa fii naturala si sincera happy un baiat la asta se uita, chiar daca se da mare si tare si spune ca el cauta nu stiu ce la o fata...de fapt lui ii plac fetele care sunt ele insele si sincerewinking...acum faci cum iti spune tie inima :0 mult succes.:*