| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, am ceva pe suflet si sper sa ma ajutati. Am un prieten foarte bun cu care am facut cunostiinta acum aproape 2 ani, tot vorbeam in fiecare zi, cam 9 10 11 ore pe zi pe mess e destul de mult laughing eu am acum 19 ani, el are 22, ne-am intlnit noi de multe ori, cum fac de obicei prietenii. ies in oras la suc la una alta, dar intr-o zi am iesit cu el intr-un parc, ne-am asezat pe o banca, si m-a luat in brate m-a sarutat pe frunte, apoi pe buze, l-am lasat pentru ca mi-a placut, m-am indragostit de el, au mai urmat intalniri vreo cateva luni bune, apoi am facut-o cu el (anal pentru ca sunt virgina ) o data! a mers bine inca cateva luni. apoi ii pica cu tronc ideea sa ramanem amici, suntem amici de anul trecut din vara, intre noi nu s-a schimbat nimic, tot atat de mult vorbim in fiecare zi, am incercat de multe ori sa duc o conversatie cu el, dar mereu ma bloca, schimba subiectul, i-am spus ca am sentimente pentru el, dar mereu ma refuza si insista sa ramanem amici, a avut ocazia de n ori sa-mi dea pace, sa ma lase, dar nu a facut-o, au intervenit multe incercari intre noi, dar ma mir ca tot la mine tine, sta.
eu inca am sentimente pentru el. il iubesc. si nu stiu ce sa fac! suntem din orashe diferite, prietena nu are (imi spune mai tot, si vorbesc si cu colegii lui, deci stiu sigur ca nu are pe nimeni), el e un tip introvertit adica facultate, servici, acasa.
ce sa fac?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimeni niciodata nu va sta cu o femeie care face sex anal ca sa ramana cu himenul intact si sa minta apoi ca este virgina. Fiindca in clipa aceea a fost sigur ca ai mai facut asta cu 100 de barbati, fiindca asta este strict obisnuinta prostituatelor rome de pe centura. Ele au himenulk intact si sute de clienti pentru anal si oral. dar o femeie care a facut sex nu mai este virgina, chiar daca are himenul intact, foloseste doar o minciouna josnica cu zeci de barbati cu scopul de a-i pacali. Iti dai seama ca nimeni nu vrea sa fie atat de prost si sa se lase prostit de o fem, eie care se da virgina si are obiceiuri de prostituata. Zi multumesc ca mai vrea sa fiti amici, in general ar trebui sa fuga de tine cat il tin picioarele si sa-i atentioneze pe toti cunoscutii privind comportamentul tau.
Nu cred ca e cazul sa faci ceva, eventual lasa-l pe bietul om in pace si data viitoare, intr-o relatie, recunoaste cinstit cati parteneri sexuali ai avut in antecedente.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Nici macar nu stii ce inseamna "a pica cu tronc".

| Emilian601 a răspuns:

Clar are probleme cu angajamentul intr-o relatie, nu doreste compromisuri si tine foarte mult la independenta sa.
Nu accepta statul de iubit pentru ca stie ca implica mai multe decat o relatie de prietenie (care mai are mici nuante de romantism)
este genul de persoana care tine foarte mult la prietenii sai (probabil putini dar apropiati ) si care dezvolta ulterior o pasiune pentru ei (in cazul de fata, tu) pentru el o relatie de prietenie este mai valoroasa decat una de iubire.

Ce poti face tu este sa-i arati avantajele unei realtii de dragoste, pentru ca ceea ce trebuie sa-i fi este in primul rand o prietena, si in al doilea rand o iubita.