| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU

Am cunoscut o fata,i-am aflat si facebookul si as vrea sa o chem la un suc.
Nu am numarul ei deci singura cale sa iau legatura cu ea este pe facebook.
Si m-am gandit ca decat sa vin cu replici tampite/patetice luate de pe net sa ii scriu o mica poezie (e originala+ca e mai romantic).
Ce credeti,e o idee buna sa o abordez cu o poezie?

Adica e ceva de genu "un strain" ii afla facebooku ii da add si ii scrie o poezie cu un anumit mesaj in care o invita in oras, nu e aiurea nu laughing?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, ideea este foarte buna si vei avea un mare succes.

| cristimihailov a răspuns:

Personal as lua varianta normala. O invitatie.

| TeodoraC a răspuns:

Hey.E o idee draguta, dar nu este o idee buna. Probabilitatea ca tu sa o sperii este foarte mare. De ce nu incerci sa vorbesti cu ea mai intai, iar dupa un timp ( o saptamana cred ca ajunge ) poti sa ii arati poezia. happy
Asa nu te arunci cu capul ( scuze cacafonia ) inainte, dar nu mergi nici la sigur. Sunt sigura ca va fi impresionata.

| TeodoraC a răspuns:

Este o idee draguta, dar nu foarte buna.*