| Gabriel8365 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare, ce se intampla daca o femeia ia viagra?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Viagra este de fapt un medicament care a fost creat pentru a fi stimulata activitatea cardiaca (a inimii). Insa imediat ulterior punerii sale in vanzare si folosirea sa, s-a constatat ca prin accelerarea ritmului cardiac, si pomparea unei cantitati mai mari de sange, efectul pastilei este mult mai folositor intr-un alt domeniu si astfel a inceput sa fie folosit pentru a mari potenta si virilitatea barbatilor de varsta 2-a sau a 3-a. big grin

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu i se intampla nimic!

| relian a răspuns:

Depinde ce viagra ia, daca ia viagra pentru barbati nu o sa se intimple nimic. Daca in schimb ia viagra pentru femei atunci cred, nu am avut ocazia sa intreb o femeie care ar fi luat o pilua de genul asta.Deci daca e cineva pe aici care a luat asa ceva sa iasa in fata sa explice ce si cum laughing

| Emilian65 a răspuns:

Devine mai activa si te pune pe tine la munca sa o multumesti.

| Andreeush a răspuns:

Nimic.

| ywar a răspuns:

Interesant! A viagra- a devenit verb. Ia o viagra pentru gramatica. Ia vezi, poti?