| Alexandru250201 a întrebat:

Salutare TPU, am o intrebare la care as vrea raspunsuri serioase.
Deci daca fosta la 2, 3 sapt dupa despartire si a facut alta relatie crede ti ca e ceva serios intre ei? Ca l ar putea iubi?

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cum/de ce v-ati despartit?

| Alexandru250201 explică (pentru wildthing):

E o poveste lunga de explicat aici

| MarianWLF a răspuns:

Din moment ce v-ati despartit nu mai trebuie sa te preocupe, iti faci rau singur, da-i inainte cu tupeu si nu privi inapoi.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| mihai69 a răspuns:

Contează ce credem noi?

| Alexandru250201 explică (pentru mihai69):

De asta am pus intrebarea

| mihai69 a răspuns (pentru Alexandru250201):

Iar eu spun că pot fi o mie de opinii, dar posibil niciuna corectă.
Lasă lucrurile să "curgă" (de parcă ai avea altă opțiune) și o să vezi singur.

| Ilovedinero a răspuns:

Da, insa poate sa nu te fi iubit si sa nu te fi luat in serios pe tine

| Alexandru250201 explică (pentru Ilovedinero):

Sunt convins ca m-a luat in serios si m-a iubit, da cumva, candva s-a schimbat ceva in ea si nu mai mergea ca inainte, eu cred ca s o fii si plictisit pur si simplu, poate pentru ca eram prima ei relatie si nu stia cu ce se mananca

| Anaasstasssssiaa a răspuns:

In general relatiile dupa o despartire sunt destul de ciudate, la modul ca exista sanse ca ea sa incerce sa te uite pe tine, crezand ca o relatie cu altcineva ar ajuta-o in acest sens... SAAAUU exista sanse ca ea sa fi vorbit cu acel baiat in timpul cat era cu tine si acum doar s-au legat lucrurile intre ei.

| ruxybelle27 a răspuns:

????

| Costinel46433 a răspuns:

Da,de ce nu? depinde ce in mintea ei

| hellokitty156 a răspuns:

Buna! Depinde. Poate fosta ta nu te-a iubit, sau poate este cu el pentru a te uita pe tinewinking