| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica problema. Imi place de o fata dar aceasta este intr-o relatie cu altcineva... Ce as putea face? Multumesc anticipat pentru sfaturi happy

Răspuns Câştigător
| TPUuser199 a răspuns:

Daca ti se pare ca nu e fericita cu actualul si ca nu este pretuita, incearca sa te apropi de ea. Stii tu vorba aia: si ce daca vrei sa fii cu o persoana care este intr o relatie? Si poarta are portar, insa poti da golwinking. Insa daca o vezi fericita alaturi de el, lasa i. App asculta: Alama-sa ai grija de ea. Numai bine.

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru TPUuser199):

Multumesc pentru raspuns! Am inteles de la un prieten ca nu ar fi interesat tipul de ea. O sa incerc sa ma apropii mult mai mult de ea treptat.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa stai la rand, cuminte si sa astepti in liniste.S-ar putea sa-ti vina si tie randul.

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mi-ai amintit de un joc (Sniper elite V2) laughing

| corbulalbrosu a răspuns (pentru AndreiSerban1993):

Te apreciez si Imi pare bine ca ai simtul umorului thumbs up

| SkyPilot a răspuns:

Nu poti deca sa astepti pana cand se despart si intre timp sa devii bun amic cu fata. Dar exista riscul ca si cand se despart sa nu te considere pe tine drept candidat.
Mai bie te reorientezi catre alta fata.

| BizSinir a răspuns:

Las-o sa fie fericita cu acel "altcineva". Dupa daca nu merge incearca...

| kristinne a răspuns:

Daca este intr-o relatie serioasa stai departe, dar daca nu lupta pentru ea.

| AndreiSerban1993 a răspuns (pentru kristinne):

O sa incerc. Dar acum depinde si de ea daca doreste sa il lase pe respectivul si sa vina la mine happy

| kristinne a răspuns (pentru AndreiSerban1993):

Daca o tratezi frumos la sigur va veni la tine. Toate fetele sunt la fel, toate vrem atentie, flori si inimioare si cel mai important, sinceritate. Mult succes