| CuaMeaiiPasa a întrebat:

Salutare TPU am venit cu o alta intrebare:

Care a fost prima noapte (a voastra) de dragoste?

Cum a decurs aceasta?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Asian a răspuns:

Ca orice noapte de pasiune

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Prima noapte de dragoste, a fost exact prima noapte de dragoste!
Greu de realizat si plina de emotii, dar de neuitat.
Cum a decurs? Exact asa cum ne doream amandoi.
Nu fii copil sa-ti imaginezi ca-ti va povesti cineva chestiuni atat de intime aici, no offense!
happy

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

L-ai dezamagit! Macar cateva poze acolo, nu-i poti oferi?

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

Cum sa nu, doar e stiut, cu totii pastram cu sfintenie filmarea primei noastre nopti de dragoste si-o aratam copiilor, nepotilor, merge din neam in neam...chestii normale, banale si obisnuite.

| Fatamuntilor a răspuns:

NU fost noapte!laughing
Ne-am dezbracat. .preludiu...actul in sine ...ne-am imbracat.
Sfarsit.