| Rey578 a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine sa cuceresc o fata(sa-mi dea sfaturi)... daca se poate din propria experienta

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu trebuie sa fii timid (sau daca esti nu trebuie sa ii arati acest lucru). Trebuie sa pari ca esti sigur pe tine si sa incerci sa o cuceresti asa cum stii tu mai bine.Bafta!

| Blondamea a răspuns:

Rey mama nu stiu ce sa zic dar eu zic asa... zii ca e frum
zi ca iti place cum se imbraca
uitate insistent la ea
si ca iti plac ochii ei

| αndï a răspuns:

Eu de obicei glumesc si o fac mult sa rada, daca rade la prostiile pe care le zic eu ma gandesc direct, clar luata laughing
in al 2-lea rand bate apropouri daca prinzi vreunu si daca esti destul de inteligent sa le faci, astfel incat sa se prinda, fa-i complimente despre ochi, haine, si mai ales daca te apropii fizic in vreun fel de ea spune-i ca iti place parfumul ei ( chiar daca miroase a transpiratie rolling on the floor )