| alecsandra_1124 a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna cum sal' cuceresc din nou pe fostul prieten? am 13 ani, am fost cu el in clasa a 6 ( desi n-am facut nimic doar un sarut p obraz ) dar mie imi place d mult d el. ce sa fac? cand il vad cu altcineva ( fata ) simt ca fac boom. apropo nu vreau sfaturi cum ca " sunt prea mica " sau " ce-mi trebuie prieten " sau " iti poti gasi p altcineva ". va rog din propria experienta ( poate/ daca ati avut ) raspundeti-mi, si multumesc fain d raspunsurile voastre p care o sa le dati

Răspuns Câştigător
| Andreea_8014 a răspuns:

Buna, pai.sa fiu sincera.si eu am trecut prin asa ceva. dar am gandit asa: "Las timpul sa le rezolve pe toate" Si asa a fost.acum.dupa un an de cand m-am despartit de prietenul meu.sunt din nou cu el.Tot el m-a cautat. Daca tine cu adevarat la tine o sa se intoarca.Depinde.si de ce v-ati despartit.happy. Sfatul meu e sa ai rabdare.si eu am asteptat un an. dar a meritat.happy.

Mult succes happy
Deyawinking

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Pai uite cum sa il cuceresti, la pranz la ora 12, in curtea scolii, boxe+amplificator+microfon volumul dat la maxim, si ii declari toata dragostea ta! sunt sigur ca va veni la tine. daca nu merge nici asa i-al tare rau de tot intra peste el in baie pune-te in genunchi si fa-i un BJ. daca nici asta nu merge atunci nu mai ai ce sa faci!

| broscutsaaa a răspuns:

Eu sustin ce a zis Deya. happy
Lasa`l in pace... incearca sa-l uiti, iar daca se va intoarce la tine, bine... daca nu, iarasi bine, nu e singurul baiat de pe Pamant. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa nu il bagi in seama.asa ii castigi atentia.glumeste si tu cu un prieten de-al lui si razi numai cu el si cand te intreaba ceva nu ii raspunde tu. lasa-l sa astepte. te inteleg ca nu vrei sa iti zica ca esti prea mika.eu am 16 ani si cred ca inca sunt mica pr un prieten.fostul meu.adk inca mai tinem unul la altul.dk vrei sa vb mai multe add la id:florydaniellehellokitty.(flory)pup

| Ionelarebela a răspuns:

Pai nu stiu si mie mi s-a intamplat trebuie sa nu-i arati ca esti moarta dupa el ca ISI IA LUMEA IN CAP.si apoi incearca sa-i arati ce pierde ca nu te baga in seama, asa va veni singur la tine