| anonim_4396 a întrebat:

In primul rand La multi ani, Nicolae.Nicolete etc! As vrea sa pun o intrebare. Nu stiu daca e locul potrivit dar vreau sa stiu daca este normal sau nu sa imi placa ( sa am o pasiune ) pentru. o persoana, mai ales o profesoara de la mine de la clasa. Sunt clasa a 8-a iar ea este drd. in geografie. Problema este ca nu pot sa nu ma mai gandesc la ea...nu e vorba ca sunt obsedat dar chiar imi place de ea, ca persoana, ca model...Va rog sa-mi dati un sfat, deoarece chiar ma exaspereaza aceasta pasiune. Va rog seriozitate si nu raspunsuri ca "Esti obsedat sau altceva". Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lullabies a răspuns:

E ceva normal la baieti. Stai linistit, consider-o un model pentru viitoarea ta prietena ( bineinteles dee o varsta mai mica ).

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Pur si simplu tineretea ca te atrag femeile maturehappy. Asa e cu fiecare baiathappy

| anonim_4396 explică (pentru Takocska):

Multumesc frumos! Credeam ca e ceva ciudat cu minehappy