| Steam321 a întrebat:

Salutare TPU, voi în câte săptămâni luni ați terminat o cutie cu prezervative eu am o cutie din 2012 și nici pana acuma n-am folosit nici măcar un prezervativ

15 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta ce penal

| Steam321 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Iar ți se pare ca sunt ciudat?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Steam321):

Da frate jalnic ne faci organul genital de ras

| WaterDrop a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Exact! In 2 zile maxim!

| Steam321 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Pai asta e adevărul ce sa fac cu un prezervativ sa îl umplu cu apa și pe urma s-a
Îl sparg

| Steam321 explică (pentru WaterDrop):

Îți plac aventurile noaptea prin club? De termini așa repede o cutie de prezervative pe mine o cutie cu 3 prezervative m-ar tine 1 an jumate

| Steam321 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu inteleg locgica acestui raspuns va fac organul genital de ras wow cum adica nimeni n-a ras de mine cand am zis ca n-am facut sex pana la varsta asta ba chiar mai rau mi-au zis ca sunt nebun

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune sare pe ele, sa nu se strice.laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa le arunci cu toata increderea si fara sa regreti o astfel de abordare a problemei si alegerea facuta. Nu te-as sfatui sa folosesti un prezervativ cu latexul "obosit" sau "uzat moral" mai ales ca cele ale tale care au fost fabricate cu minim 4 ani in urma. Locul lor este in cosul cu gunoi. Parerea mea. happy

| Steam321 explică (pentru corbulalbrosu):

Îmi arata ca au expirat din 2014 dar dacă as folosi care ar fi riscul ca prezervativul nu e spart

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Steam321):

Deoarece latexul din care este fabricat prezervativul cu trecerea timpului "imbatraneste", apare riscul de a se rupe si creste cu atat mai mult cu cat se depaseste termenul de garantie.

| Miihaa a răspuns:

O saptamana cel cu 3 sau la doua trei si zile

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Cauti toate modurile posibile de a ne transmite ca nu ai avut un contact sexual in viata ta. Asta am inteles de mult. Dar daca continui, inseamna a nu asta este scopul tau. Deci care este?
Vrei sa ii fie mila unei fete de tine sau ce?
Am stat si am citit cam ce scrii si cam cum raspunzi si sincer, voiam sa iti scriu ca "la modul cum vorbesti, se intelege de ce nici o fata nu s-a culcat cu tine". Poate ar trebui sa te evaluezi. Sa incerci sa iti schimbi modul de gandire si de exprimare.

| Steam321 explică (pentru Ionescu_Marius_1980):

Pai cum răspund. Răspund normal.WTF

| Steam321 explică (pentru Ionescu_Marius_1980):

Cum vorbesc vulgar sau cum?