| Darky_6428 a întrebat:

Salutare, tuturor.happy

Sa incep cu inceputul. printr-a 5-a, poate si inceputu la cls 6 mi- a placut de o fata, prietenoasa. dar, ea vb cu toti, in afara de mine. m-am enervat si pur si simplu nu m-am mai gandit la ea. am uitat-o complet (acu nu mai simt nimic pentru ea). Pe la jumatea lu a 6-a a inceput sa imi placa d o alta, mai stilata, frumoasa, etc etc. ma baga foarte mult in seama la inceput, imi dadea webu pe mess, imi scria pe hi5 etc etc...printr-a 7-a s-a aratat ft prietenoasa la inceput, pe urma au inceput si altii d cls s-o placa, da ea le-a dat peste nas, in fine, dupa ceva vreme am vazut pe unu ca ii dadea comm-uri la hi5, cu "te iub:*", etc etc. ea raspundea la fel. sunt 100% sigur ca m-a placut, eu chiar am iubit-o.acu ctv zile am intr p mess daca ma place, mi-a spu ca nusad la scoala nu ma mai baga in seama...insa incearca sa-mi atraga atentia mai mereu (insa incerc sa ma fac ca n-o vad, am si eu orgoliul meu). voi ce credeti?sad

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Salutare, fii indiferent ea si-a batut joc de tine si acum tu trebuie sai arati indiferenta fata de ea, fara vorbe tu nu zici nimic nu te uiti la ea si vezi tu ce face acolo daca vrea ceva sa vb cu ea ii spui: (de panarame ca tine m-am saturat) sa o atingi la suflet pentru raul care ti la facut. Oricum si ea o sa pateasca la fel ca si tine nimeni nu scapa basma curata

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sti cum e? Ai spus ca e "stilata" da? Sa-ti zic o chestie, daca e stilata inseamna ca are si putina minte. Vrea sa ii areti ca vrei sa fi cu ea, daca i-ai spus o data pentru ea nu inseamna nimic. Mai incearca o data si daca nu vrea... asta e. Zbori la alta.hee hee

| Nobodyy a răspuns:

Nu stiu ce sa spun de asta. Dar eu una nu mi-as calca orgoliul in picioare pentru un baiat [in cazul tau fata]. Desi. fetele asta vor.sa le arati ca tii la ele si sa iti calci orgoliul.Totusi ea din moment ce are prieten probabil ca nu il va lasa prea curand. Daca esti hotarat sa nu iti calci orgoliul atunci ignoro total si incearca cu alta fata. Daca tii prea mult la ea afla cum merge relatie ei cu iubitul ei de la prieteni ei sau vezi tu prin ce metode si vezi daca ar merita sa iti calci orgoliul pentru ea.Crede-ma sunt fata si orgolioasa si cred ca avem aceeasi varsta.Stiu ce vor fetele happy Deci.succes si sper sa te ajute sfatul meu.~Yoni

| GrEen_2189 a răspuns:

Eu cred ca nu e bine sa o fortezi si nici sa o "pedepsesti" pentru ca iubire cu forta nu se poate. Daca nu te place...nu poti face nimic. Nu esti pe placul ei. Da mi se pare la mintea cocosului sa spui asa ceva:"De panarame ca tine m-am saturat". Pana la urma e o tara libera iar daca ea le raspunde baietilor cand ii spun ca o iubesc. tot problema ei ramane. Poate si-a schimbat orientarile si nu ai niciun drept sa o judeci. Daca o iubesti, las-o sa fie asa cum vrea. Pana la urma in asta consta iubirea, Libertate.