| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Sunt virgin am 16 ani ma numesc Andrei si vreau sa stiu daca este bine sa fac sex la varsta asta si as vrea sa stiu daca ma doare? Astept Sfaturile voastre... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anDa a răspuns:

Durerea nu este obligatorie, dar esti la varsta cand asta constituie doar un brand. Mai bine ai astepta momentul potrivit si fata speciala cu care se va desfasura totul.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine? Eu viata sexuala mi-am inceput-o la 19 ani si nu a durut deloc mai rabda pentru ca asa va veni una mai buna cand o sa faci asta happy

| MikyMi a răspuns:

Mai asteapta doi ani si nu te va durea! Nu uita, trebuie mai intai sa-ti gasesti persoana potrivita; si sa va iubiti unul pe celalat.

Răspuns utilizator avertizat
| valy1233 a răspuns:

Tu niciodata nu o sa f. u. t. i ma labagiule laughing

| strawberryy a răspuns:

Waastraight face virgin la 16 ani :O

| Silenceisanwser a răspuns:

Multumesc!

| Iuliutzzza18 a răspuns:

Cel mai bine e sa astepti fata speciala pentru a lua aceasta hotarare!